Hotel Relaxia Lanzasur Club
Beleef Playa Blanca in Lanzarote extra luxe in een 3-sterren bugalowpark. Het voordeel van verblijven in een bungalowpark is dat je met het complete gezin kan verblijven. Hotel Relaxia Lanzasur Club beoordelingen scoren dan ook hoog bij gezinnen die graag samen op vakantie willen naar Lanzarote.
Faciliteiten
Waterpret is er genoeg te beleven op Hotel Relaxia Lanzasur Club. Het hotel heeft namelijk het mooiste waterpark op het eind. Je kan hier gewoon gratis gebruik van maken als je op het bungalowpark verblijft. Het waterpark bestaat uit een golfslagbad, lazy river, vijf glijbanen, apart kinderbad en leuke waterspeeltoestellen voor de kleintjes. Samen met het gezin kan je een hoop plezier beleven aan het waterpark. Je kan hier tijdens je verblijf onbeperkt naar toe.
Naast het waterpark zijn er nog twee gewone zwembaden waar je gebruik van kan maken. De zwembaden zijn voorzien van een groot zonneterras met ligbedden en parasols. Je kan hier heerlijk langs het zwembad liggen en genieten van de zo. Terwijl de kids door het waterpark heenrennen.
Sportieve hotelgasten kunnen gebruik maken van een aantal faciliteiten. Je kan deelnemen aan jeu de boules, tafeltennis, fitness (tegen betaling), minigolf (tegen betaling) en biljart (tegen betaling). Extra leuk voor de allerkleinste is dat er een Nederlandstalig animatieprogramma is. Voor de allerkleinste is er van 4 tot 13 jaar een miniclub met leuke activiteiten. Voor volwassenen zijn er gezellige shows met live muziek in de avond. Je hoeft je dus echt niet te vervelen op vakantie.
Geen zin om zelf te koken? Dan kan je natuurlijk lekker gaan dineren bij Hotel Relaxia Lanzasur Club. Er zijn op het terrein verschillende bars en restaurants te vinden. Er is o.a. een buffetrestaurant waar je heerlijk onbeperkt kan eten.
De overige faciliteiten bestaan uit gratis wifi, tv-ruimte, minimarkt, internethoek, wasmachines en een game room.
Kamers
Hotel Relaxia Lanzasur Club ervaringen zijn enthousiast over de ruim 200 bungalows op het terrein. Elke bungalow is voorzien van een woon/slaapkamer, aparte slaapkamer, telefoon, tv, badkamer met toilet, douche en/of bad, föhn, ingerichte kitchenette en wifi. Er zijn tevens grote familie bungalows te boeken waar je zelfs met 8 personen in kan overnachten.
Locatie
De ligging op Lanzarote is prachtig op slechts 300 meter afstand van Flamengo beach. Dit is een fijn zandstrand voor als je de zee wit op zoeken. Op 1,5 km van het bungalowpark ligt Playa Blancha. Je vindt hier gezellige winkeltjes, terrasjes en restaurants. Het centrum van Playa Blancha is absoluut een aanrader en heeft voor de jongeren een prima uitgaansleven.