Hotel Legian Beach
Hotel Legian Beach ligt vlakbij de populaire badplaats Kuta en staat volgens de beoordelingen bekend om de moderne en nette accommodaties. Waar je direct toegang hebt tot het strand, hier is het dan ook een echte aanrader om een heerlijk drankje te drinken.
Faciliteiten
Hotel Legian Beach staat oor rust en luxe en dat is te merken in de accommodaties. Los van de prachtige ligging aan het strand beschikt het hotel twee prachtige zwembad. Hier kan je heerlijk tot rust komen terwijl de kleintjes zich kunnen vermaken in het aparte kinderbad. Ook is het mogelijk om gebruik te maken van de wellness waar je natuurlijk kan genieten van verschillende massages en schoonheidsbehandelingen.
Eigenlijk kan je bij Hotel Legian Beach elke dag bij een ander restaurant eten, want het hotel beschikt over vijf verschillende restaurants. Hier kan je Italiaans, Indisch, Teppanyaki of vis eten. Wil je echt wat anders doen dan is het leuk om je in te schrijven voor de kookworkshop. Hier leer je echt authentieke Indische gerechten te maken waarna je deze natuurlijk zelf kan nuttigen.
Een beetje in shape blijven? Het hotel beschikt over een eigen fitness en een tennisbaan. Andere faciliteiten zijn de gratis WiFi, tropische tuin en gameroom.
Kamers
Bij veel hotels heb je alleen de beschikking over een normale kamer, maar bij Hotel Legian Beach heb je pas echt keuze. Laat je fantasie maar alvast de vrije loop, want inderdaad het is ook mogelijk om accomodaties te boeken waar je een privé zwembad krijgt. De luxe poolvilla beschikt over een privétuin met daarin je privézwembad en prachtige buiten regendouche. Daarnaast heb je in de badkamer ook nog een bubbelbad tot je beschikking.
De kamers bij het hotel zijn voorzien van alle luxe welke je nodig hebt. Zo beschikken de kamers o.a over airco, gratis WiFi, kluisje, minibar, telefoon en badkamer met bad, toilet en föhn.
Locatie
Hotel Legian Beach heeft volgens de reviews een rustige ligging welke enkel door een voetpad gescheiden is van het strand. Bij het strand zijn verschillende bars, winkels en restaurants te vinden waar je voor een leuke prijs echt vakantie kan vieren. Ook is het hier mogelijk om ligbedden etc te huren.
De levendige badplaats Kuta en Seminyak liggen op ongeveer 2.5 km van het hotel en is doormiddel van een shuttlebus gemakkelijk te bereiken